Maandverhuur

loading

KUR HESAPLA

Calypso Rent A Car ın sunduğu Operasyonel kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlamaktadır.

Böylece şirketler, araç satın alma maliyetini başka harcamalara kaydırabilmektedirler. Şirketler, kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak araçlarını sipariş edebilirler.Siparişini verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; Calypso Rent a Car tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecini başlatabilmektedirler. Bu tip finansal faydaların yanı sıra Calypso Rent A Car Operasyonel kiralamak iş yükünü azaltan kolaylıklar da kazandırır. Bunlardan ilki; servis ve bakım görevinin Calypso Araç Kiralama ekibi tarafından gerçekleştirilmesi ve onların danışmanlığı doğrultusunda programlanması. Bu uygulama sayesinde şirketler ilave personel ve zaman kaybettiren formalite işlem harcamasına gerek duymazlar...

Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için kiralama süresi bitiminde, aracınızın iade işlemlerini kolaylıkla tamamlamanız amacıyla TOKKDER ile birlikte bir kılavuz hazırlanmıştır. Operasyonel kiralama ekibi, araç seçiminizde sizlere yardımcı olacaklardır. Ekibimiz tarafından Ford ve Fiat marka araçların yanında daha birçok marka araç ile ilgili bilgi ve yönlendirme içeren bir hizmet sunulmaktadır.

schrijf je in voor nieuwsbrief 5999 TL 'gunstige prijs ежемесячно
    Tesisler cad. No:469 Aksu, Antalya Turkey+90 537 988 73 16info@calypsorentacar.com
    © 2020 calypsorentacar.com
    whatsapp

    Wij gebruiken cookies om het gebruik van onze site te verbeteren. U gaat akkoord met het gebruik van cookies.

    X